03-04-2016

KONKURS

Praca plastyczna wykonana przez Alicję Bernatowicz z gr. IV na ogólnopolski konkurs do Warszawy pt. " Przedszkolak sprawny i zdrowy - do zabawy zawsze gotowy". Tytuł pracy: "Hulajnogą przez świat". Wszyscy trzymamy kciuki za naszą koleżankę.
Dnia 31.03.2016 r. (czwratek) gr. V gościła rodziców na zajeciach otwartych.
Dnia 23.03.2016 r. gr. I "MISIE" gościła rodziców na zajęciach otwartych.
Dnia 25.03.2016 r. (piątek)  dzieci uczestniczyły w zajęciach na temat "Świąt Wielkanocnych". Prezentacja multimedialna została przygotowana przez panie: Małgorzatę Dziechcińską, Agatę Sobalę, Ewelinę Jachimczak. Celem zajęć było zapoznanie przedszkolaków z niektórymi zwyczajami wielkanocnymi.
03-04-2016

Dogoterapia

Dnia 25.03.2015 r. odbyły się zajęcia z dogoterapii.
24-03-2016

Dnia 8 marca odbył się w  naszym przedszkolu Dzień Kobiet.
Dla  wszystkich naszych Przedszkolaków i ich Rodziców!!!
Życzymy wiosny w sercu, wiary w sens życia, pogody ducha...

Dzieci z grupy V wraz z panią Irminą oraz panią Asią udały się do Urzędu Miasta z życzeniami od wszystkich przedszkolaków dla pana Prezydenta, Wiceprezydenta, Referatu Edukacji oraz wszystkich pracowników  z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki wręczyły także symboliczne prezenty, własnoręcznie wykonane baranki wielknocne.
21-03-2016

Konkurs Plastyczny

"Podróż moich marzeń"
Dnia 18.03.2016r. w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Poniedziałek 17 czerwca 2024

Izaura, Laura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan