18-04-2024

Bliżej Autyzmu...

Dnia 18.04.2024 dzieci z grupy III integracyjnej "Zajączki" wraz z panią dyrektor i wychowawcami uczestniczyły w akcji "Bliżej Autyzmu" zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.
Dnia 17 kwietnia 2024r. w naszym Przedszkolu odbyła się XXVIII Edycja Festiwalu "Wiosna w wierszu i piosence"-  zagadki o owadach.
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z wykorzystaniem suchego lodu.
 Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tegorocznego Kiermaszu Wielkanocnego!
11-04-2024

Wycieczka do Mok-u

Szanowni Rodzice!
10 kwietnia nasze Przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru Pacuś z przedstawieniem pt. "O królu Eleganciku".
Dzieci z grupy III uczyły się w naszym pięknym ogrodzie.
Gratulujemy serdecznie Sarze Witczak z gr. IV "Pajacyki" oraz Marysi Morzyńskiej z gr. III "Zajączki" za zdobycie "Gwiazdy tygodnia".

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy