19-06-2024

Audycja muzyczna

Dnia 19 czerwca w naszym Przedszkolu odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym audycja muzyczna.
Dzieci z grupy V odwiedziły Salon Fryzjerski Gosia, gdzie mogły się dowiedzieć wszystkiego na temat farbowania, czesania, strzyżenia a także o higienie i pielęgnacji włosów.

W dniu 19 czerwca urodziny obchodziła nasza Pani Dyrektor Henryka Zawiślak. Rodzice z grupy I ,,Misie’’ w tak ważnym dniu zorganizowali pyszny poczęstunek w formie bezowego tortu. Następnie wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami zebrały się na sali rekreacyjnej, aby złożyć P. Dyrektor życzenia i wręczyć kwiaty.

Dnia 19.06.2024r. przedszkolaki z gr. I ,,Misie’’ uczestniczyły w wycieczce do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
19-06-2024

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla państwa Klaudii i Krzysztofa Uniszewskich - rodziców Natanka Uniszewskiego z grupy II "Kotki" za podarowanie ogromnej, pluszowej gęsi dla dzieci.
18-06-2024

Podziękowania!

Dziękujemy Rodzicom  Selenki  Kubala-Gutierres za przekazanie dla naszych przedszkolaków z grupy IV ,,Pajacyki’’  zabawek i  drewnianego domku dla lalek z mebelkami.

Dnia 20 czerwca w godzinach 16.00 - 19.00 zapraszamy Dzieci i Rodziców na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez The Clown Circus Show Ruphert and Rico pt. "Cyrk przyjechał do miasteczka"
17-06-2024

Podziękowania

Dziękujemy mamie Michałka z grupy I i Kuby z grupy V za przekazanie dla naszych przedszkolaków z grupy I ,,Misie’’ dużego plastikowego domku ogrodowego.

14 czerwca 2024 roku nasze Przedszkole odwiedził Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego – ksiądz Paweł Lipiński.
W czwartek 13.06.2024r. dzieci z grupy "O" udały się na bardzo ciekawą wycieczkę.

Sobota 24 sierpnia 2024

Michalina, Halina, Anita, Cieszymir, Bartłomiej, Joanna, Jerzy, Malina, Bartosz