Zabawa badawcza z wykorzystaniem wody co tonie? Co pływa?
W ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” w dniu 01.02.2024r. gościliśmy Przyjaciela naszego przedszkola, Pana Tomasza Trzaskacza, Dyrektora Łódzkiego Kuratorium Oświaty, Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzieci z grupy V "Pieski" uroczyście pożegnały kolegę Kubusia, który przeprowadza się do innego miasta i opuszcza nasze przedszkole.
Dnia 29 stycznia 2024 roku, odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Fotorelacja z uroczystości.
28-01-2024

Kolorowe witraże

... czyli twórcza aktywność naszych Przedszkolaków.
W dniu 26.01.2024r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość dla Babć i Dziadków z grupy V.
W dniu 25.01.2024r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość dla Babć i Dziadków z grupy II.
W ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” w dniu 25 stycznia 2024roku gościliśmy pana Daniela Pietrzaka- konsultanta Centrum Rozwoju Edukacji, a prywatnie tatę Stasia z grupy V "Pieski".
Fotorelacja z zajęć muzycznych.

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara