W dniu 21.05.2024 r. koledzy z grupy 0 - Natan i Dorian reprezentowali nasze przedszkole w konkursie ,,Bezpieczny przedszkolak'' zorganizowanym przez PS15 w Piotrkowie Trybunalskim. Do konkursu przygotowały ich ciocia Agata i ciocia Sylwia z zerówki szkolnej. Chłopcy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa.
Dnia 21 maja odbyły się warsztaty pisania różnymi rodzajami piór.
Dnia 17 maja 2024r. dzieci z grupy IV integracyjnej wraz z opiekunami uczestniczyły w wycieczce do Dobronianki - Mini Zoo.
Podnosząc poziom pracy naszej placówki, dyrektor Przedszkola deleguje nauczycieli na szkolenia, które pozwolą na podniesienie jakości pracy placówki.
Dnia 16 maja dzieci z grupy V wybrały się na wycieczkę do apteki " Na zdrowie".

... czyli fotorelacja z obchodów Dnia Marchewki w naszym przedszkolu...

Dnia 14 maja w Prywatnym Przedszkolu "Jacek i Agatka" odbył się konkurs recytatorski "Jesteśmy dziećmi Europy".
W dniu 15 maja dzieci z grupy I ,,Misie’’ odwiedziły Mini Zoo w Dobroniu.

...czyli zajęcia przyrodnicze w ogrodzie przedszkolnym.
W dniu 14.05.2024r. dzieci z grupy III udały się na zajęcia ruchowe do ogrodu przedszkolnego.

Poniedziałek 22 lipca 2024

Wawrzyniec, Bolesława, Magdalena, Pankracy, Laurencjusz, Albin, Naczęsława, Benona