01-10-2015

Owoce w przedszkolu

W  naszym przedszkolu dzieci otrzymują codziennie świeże sezonowe owoce. Obecnie są to: jabłka, gruszki, śliwki, winogrona.
                                                                                      Czy to jabłko, czy to gruszka,
                                                                                      chętnie wskoczą mi do brzuszka.
                                                                                         może śliwka, banan też,
                                                                                    chcesz być zdrowy - wszystko zjesz .....
Z okazji Dnia Chłopaka - 30.09.2015 r dla dzieci została przygotowana niespodzianka. Do przedszkola przybył rycerz wraz z damą dworu. Dzieci słuchały opowiadań oraz oglądały zbroję, miecz oraz tarczę. Chłopcy zostali pasowani na rycerza. W tym wyjątkowym dniu każdy chłopiec mógł poczuć się prawdziwym rycerzem, a każda dziewczynka księżniczką.
Więcej zdjeć:  rycerz
30-09-2015

Zabawy w ogrodzie

Korzystamy z pięknej pogody :-)
Więcej zdjęć:  zabawy w ogrodzie
22-09-2015

Zatrzymać lato

Dnia 22.09. 2015 r (wtorek) grupa III "PAJACYKI"  brała udział w wydarzeniu artystycznym "Zatrzymać lato". Dzieci z piotrkowskich przedszkoli spotkały się by pożegnać Panią Lato i przywitać Panią Jesień.
Więcej zdjęć:  grupa III
21 września dzieci uczciły "Dzień Przedszkolaka" wyruszając kolorowym i grającym korowodem po całym osiedlu.
Więcej zdjeć:  dzień przedszkolaka
Więcej zdjęć:  projekt PGE
Dnia 16.09 odwiedził nas pan Witold Kacprzak wraz z muzykami z Filharmoni Łódzkiej. Zaprezentowali nam instrumenty irlandzkie: buzuki, flażolet i akordeon diatoniczny. Opowiedzieli przedszkolakom o instrumentach oraz zagrali utwory tj: "Polka irlandzka", "Down by the Salley Gardens" oraz "Irish Washerwoman". Muzycy wprowadzili wspaniałą atmosferę i poderwali dzieci do wspólnej zabawy.
Więcej zdjęć:  edukacja muzyczna
Od 1.09 na wszystkie przedszkolaki czekały pięknie odremontowane i wysprzątane sale.
Więcej zdjęć:  nasze sale
01-09-2015

Dni adaptacyjne

Dzieci wraz z rodzicami świetnie bawiły się podczas dni adaptacyjnych w przedszkolu.
Więcej zdjęć: Dni adaptacyjne
18-08-2015

Dni adaptacyjne

W dniach 24-28.08.2015r. w godzinach 9.00-11.00 odbędą się w naszym przedszkolu dni adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci do grupy I. Zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych do pozostałych grup odbędą się w dniach 27-28.08.2015r. Serdecznie zapraszamy.

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja