Panie z Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim odwiedziły nas ponownie, z nową porcją wspaniałych opowiadań.

Więcej zdjeć:  CZYTANIE
31-01-2016

UWAGA WAŻNE!!!

ZASADY REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2016/2017
Z okazji Dnia Babci i Dziadka zostały zoorganizowane przez wszystkie grupy akademie, podczas których dzieci zaprezentowały jasełka, wiersze i piosenki. Były również tańce oraz włączanie babć i dziadków we wspólną zabawę. Wnuczkowie obdarowali również babcie prezentami wykonanymi przez siebie. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek oraz czas spedzony z wnukami. Zapraszamy na fotorelacje z tego wydarzenia.
18-01-2016

Bal Karnawałowy

Dnia 15.01.2016 r. odbył się Bal Karnawałowy w restauracji "Atena". Wszystkie przedszkolaki doskonale się bawiły.
Dnia 10.01.2016 r o godz. 13.00 w parafii Miłosierdzia Bożego dzieci z naszego przedszkola przedstawiły Jasełka.
W dniu 11.01.2016 (poniedziałek) odwiedził nasze przedszkole pan Maciej Sobański - leśnik Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Pokazał nam jak możemy pomóc ptakom przetrwać zimę.
08-01-2016

Występ w AMOK-u

Dnia 07.01.2016 r. dzieci z naszego przedszkola wystąpiły na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach AMOK-u.
08-01-2016

Trzy świnki

W styczniu odwiedził nas Teatr "Widzimisie" z przedstawieniem pt. "Trzy świnki", Zapraszamy na fotorelacje.
28-12-2015

Zajęcia otwarte

W grudniu odbyły się zajęcia otwarte w grupach:  III "Pajacyki" i IV "Pieski".
Dzieci i nauczyciele i z naszego przedszkola wykonały ozdoby choinkowe, którymi została udekorowana choinka w Kościele Miłosierdzia Bożego. Choinkę w kościele ozdabiały dzieci z grupy IV oraz pani Ola Nowakowska i pani Bożena Olszewska.

Środa 15 maja 2024

Strzeżysław, Robert, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor, Jan, Kasjusz, Florencjusz, Florenty, Piotr