Dzieci i nauczyciele i z naszego przedszkola wykonały ozdoby choinkowe, którymi została udekorowana choinka w Kościele Miłosierdzia Bożego. Choinkę w kościele ozdabiały dzieci z grupy IV oraz pani Ola Nowakowska i pani Bożena Olszewska.

"Magicznie w naszym ogrodzie"

18-12-2015

Jasełka

Dnia 16.12.2015 r (środa) w przedszkolu odbyło się spotkanie Wigilijno - Jasełkowe.
Przedszkole Samorządowe Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka zgłosiło do konkursu ,, Wolontariusz roku 2015",
panią  Martynę Patuszczyk, która jest wolontariszką w naszym przedszkolu od 2014 roku. Pani Matryna pomaga dzieciom w grupie integracyjnej, wspiera dzieci niepełnosprawne, jest  osobą miłą, kulturalną, zdyscyplionwaną, odpowiedzialną. Chętnie pomaga w grupie, ma ciekawe pomysły dla dzieci, zawsze służy pomocą.
 Plebiscyt wygrała pani Monika Chyla, nauczycielka Szkoły Podstawoej Nr 12.

Przedszkole Samorządowe Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka gorąco dziękuje pani Martynie Patuszczyk za okazane serce i pomoc. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

10-12-2015

Nadchodzą Święta

Dnia 09.12.2015 rodbyło się spotkanie przedszkolaków z pleśnikiem - panem Maciejem Sobańskim z Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Przedstawił on dzieciom prezentację multimedialną na temat tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
"W tym roku Święty Mikołaj zabrał nas na plac zabaw, do Fun City. Z przyjemnością pokażemy Wam jak dobrze się bawiliśmy." -starszaki z zerówki.
05-12-2015

Święty Mikołaj

Dnia 4 grudnia 2015 r (piątek) przedszkolaków odwiedził długo wyczekiwany gość - Św. Mikołaj.
W grudniu odwiedził nas Teatr "Pacuś" z przedstawieniem pt. "Zimowa przygoda ze św. Mikołajem". Zapraszamy na fotorelacje.

28-11-2015

Miś Uszatek dziękuję za wspaniałe urodziny.
"Świece woskowe - czyli jak pszczoły pomogły rozświetlić świat"

Środa 15 maja 2024

Strzeżysław, Robert, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor, Jan, Kasjusz, Florencjusz, Florenty, Piotr