Tak bawimy się w trakcie ferii w naszym przedszkolu.
Dnia 23.02.2016 r w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Tym razem gościliśmy uczennice kl. IV a Szkoły Podstawowej Nr 16 z Piotrkowa Trybunalskiego - Karinę Dziechcińską i Klaudię Stobiecką. Dziewczynki przeczytały przedszkolakom krótkie bajeczki pt: "Pies i kość", "Małe czarodziejki", "Żyrafa", "Pluszowy miś", "O małej białej foczce", "Wyścigi konne". Bajeczki te dotyczyły włąściwego zachowania się w różnych życiowych sytuacjach.

Więcej zdjęć:   BAJKI
21-02-2016

Soczek na zdrowie

W naszym Przedszkolu dzieci codziennie otrzymują dawkę witamin w postaci świeżych owoców oraz świeżego, zdrowego, naturalnego soku z jabłuszek.

Zobaczcie sami, z jaką  chęcią dzieci piją naturalny soczek, który wykonywany jest pod opieką pań bezpośrednio z zakupionej sokowirówki.

Smacznie, zdrowo i świeżo.
19-02-2016

Festiwal zimowy

Dnia 11.02.2016 r. dzieci z grupy III wzięły udział w Festwialu zimowym, który odbył się w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Piotrkowie Trybunalski.  Zaprezentowały utwór pt. "Bałwanek".
Dzieci z klasy 2a ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim odwiedziły nasze przedszkole i zaprezentowały im przedstawienie "Dwanaście miesięcy". Występ został przygotowany przez panią Bożenę Olas -  wychowawcę klasy.

Więcej zdjęć:  WYSTĘP
Dzisiaj 17.02.2016 roku  o godz. 17.15, 18.30, 20.30, 22.00 w TV Piotrków  ( po wiadomościach )  oraz jutro 18.02.2016 roku  w powtórce
będzie emisja  filmu  8- minutowego z uroczystości 45-lecia Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka.
 Zachęcamy do obejrzenia naszej uroczystości. Film będzie  można obejrzeć na You Tube  – TV Piotrkow (link poniżej, od 23:55 minuty),
RELACJA Z 45-LECIA PRZEDSZKOLA

Płyty z nagraniami  uroczystości 45-lecia Przedszkola do odbioru sukcesywnie  u wychowawców grup.
 Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom,  Radzie Rodziców,  wszystkim zaangażowanym osobom w nasze przedsięwzięcie.

Z poważaniem pracownicy,
Dyrektor Przedszkola

Dnia 12.02.2016 r. nasze dzieciaki postanowiły stworzyć własne kartki walentynkowe - "Miłosne balony". Udekorowały one szatnię tworząc walentynkową atmosferę. Praca miała na celu wzbogacenie wiedzy o świecie zakochanych i rozwijanie inwencji twórczej dzieci.
Dnia 11.02.2016r. dzieci z gr. V wyjechały do teatru Arlekin w Łodzi na przedstawienie pt: "Tajemnice wesołego miasteczka". Po obejrzanym spektaklu dzieci udały się na obiad do IKEA.
15-02-2016

Z wizytą w SP nr 5

Dnia 12.02.2016r. gr III "Pajacyki" została zaproszona na Dni Otwarte do Szkoły Podstawowej nr 5.
15-02-2016

Ostatki

Dnia 9. 02. 2016r. odbył się w przedszkolu Bal Przebierańców. Dzieci w kolorowych i bajkowych przebraniach tańczyły i bawiły się przy muzyce disco. Uczestniczyły również w konkursach i zabawach organizowanych przez pana Macieja Płominskiego. Wspólna zabawa "księżniczek", "piratów", "pajacyków" na długo zostanie w pamięci.

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan