"W tym roku Święty Mikołaj zabrał nas na plac zabaw, do Fun City. Z przyjemnością pokażemy Wam jak dobrze się bawiliśmy." -starszaki z zerówki.
05-12-2015

Święty Mikołaj

Dnia 4 grudnia 2015 r (piątek) przedszkolaków odwiedził długo wyczekiwany gość - Św. Mikołaj.
W grudniu odwiedził nas Teatr "Pacuś" z przedstawieniem pt. "Zimowa przygoda ze św. Mikołajem". Zapraszamy na fotorelacje.

28-11-2015

Miś Uszatek dziękuję za wspaniałe urodziny.
"Świece woskowe - czyli jak pszczoły pomogły rozświetlić świat"

26-11-2015

Konkurs

Drodzy rodzice, prosimy o głosy na pracę wykonaną przez dzieci z grupy IV "Pieski".
25-11-2015

Tymoteusz Rimcimcim

W środę 25 listopada o godz. 11.00, w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA i projektu Posłuchaj Teatru, Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprezentował najmłodszym widzom spektakl „Tymoteusz Rymcimci” Jana Wilkowskiego w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze.
Był to spektakl z audiodeskrypcją, dzięki czemu zaproszono na przedstawienie dzieci z dysfunkcją wzroku i słuchu. Przed spektaklem odbyły się warsztaty wyłącznie dla dzieci niewidomych. "Tymoteusz Rimcimcim" to wesoła opowieść o przyjaźni małego misia, Tymoteusza z Psiuńciem Przybłędą, to pełna temperamentu, rozśpiewana propozycja dla najmłodszych.

W dniu 20.11.2015 roku o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb., rozpoczęła się uroczystość z okazji 45- lecia Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Tryb.

17-11-2015

Zwierzęta zimą

W dniu 17.11.2015 r. odbyło się w przedszkolu spotkanie z panem leśnikiem - Maciejem Sobańskim z Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Podczas oglądania prezentacji multimedialnej dzieci dowiedziały się jak zwierzęta radzą sobie zimą oraz jak przygotowują zapasy na nią.
Więcej zdjęć:  leśnik

Piątek 27 września 2024

Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert