Przedszkole Samorządowe nr 24
im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim

Grupa IV 2020/2021

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

Grupa IV "Pajacyki" - integracyjnaNauczyciele wychowawcy:

Anna Marczak - nauczyciel, wychowawca
Karolina Robaszek - nauczyciel, wychowawca
Jolanta Rudzka - wychowawca, nauczyciel wspomagający
Katarzyna Walczyk - wychowawca, nauczyciel wspomagający
Henryka Zawiślak - wychowawca, nauczyciel wspomagający
 

________________________

      Kochane Dzieci, rok szkolny dobiegł końca. Przed nami czas wakacji, pora zabaw, rozrywki i odpoczynku. Dbajcie o siebie i pamiętajcie, aby wszystko co robicie było bezpieczne. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za wszystkie razem spędzone chwile. Pięknie pracowałyście, byłyście bardzo dzielne. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Pamiętajcie o tym! 

       Po wakacyjnym odpoczynku przyjdzie pora dla niektórych z Was na nowe wyzwania! Pójdziecie do szkoły. Pamiętajcie, aby w wolnych chwilach trenować czytanie, powtarzać literki i cyferki, to Wam się bardzo przyda w pierwszej klasie. Ćwiczcie też rączkę! Dużo rysujcie, piszcie szlaczki, to sprawi, że Wasze rączki na lekcjach w szkole nie będą się tak bardzo męczyły. Trzymamy za Was kciuki! Jesteście wspaniali! 

     Kochani Rodzice! Dziękujemy za Waszą pomoc, zaangażowanie w trakcie wspólnego organizowania roku szkolnego. Dziękujemy za współpracę podczas realizowania działań przedszkola. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczne i bardzo dziękujemy! Kończy się kolejny etap w życiu Waszych dzieci, ruszamy dalej. Do zobaczenia po przerwie wakacyjnej!

 

Pozdrawiamy serdecznie!