Przedszkole Samorządowe nr 24
im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim

Wycieczka do ZOO Safari

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
288394555_946092906172432_4207177624478598144_n
Fotorelacja z wyjazdu grupy II i grupy III. 
     W dniu 20.06.2022r. dzieci z grupy II "Kotki" i z grupy III "Zajączki" pojechały na kolejną ciekawą wycieczkę, tym razem wspólną - do ZOO Safari w Borysewie. Na miejscu było mnóstwo atrakcji.
     W oczekiwaniu na zajęcia edukacyjne ze zwierzątkami, nasze przedszkolaki bawiły się w Figlarni na kolorowych dmuchańcach - mogły się wspaniale poznać i zintegrować oraz zaspokoić wewnętrzną potrzebę ruchu.
     Następnie nasi milusińscy udali się na zajęcia edukacyjne, podczas których zapoznali się (dzięki obserwacji i dotykaniu żywych zwierząt) z różnicami pomiędzy sierścią, kolcami jeża, czy łuskami jaszczurki. Nasze przedszkolaki wysłuchały również opowiadania o pracy opiekuna zwierząt w ZOO. To były fascynujące zajęcia, które ogromnie skupiły uwagę dzieci. 
        Po zakończeniu zajęć ze zwierzątkami, nasze przedszkolaki udały się do łazienki, aby umyć dłonie i przygotować się do posiłku. W restauracji ZOO Safari dzieci zjadły pyszny obiadek, który dodał sił do zwiedzania całego terenu ZOO. Przedszkolaki zwiedzały zarówno pieszo, jak też podróżując ciuchcią. To była kolejna atrakcja! 
 
Dzień pełen radości, dużej ilości pozytywnych doświadczeń i ogromu wiedzy.
Przedszkolaki wróciły bardzo zadowolone z wycieczki. 
powrót