Dzieci z tegorocznej grupy V "Pieski" od trzech lat, czyli od momentu rozpoczęcia swojej przygody z naszym przedszkolem, korespondują z rówieśnikami z zespołu szkolno - przedszkolnego w Kisumu w Kenii.
09-01-2020

Kotki w Candy Parku

Dzieci z grupy II "Kotki" udały się do Rzgowa, aby zobaczyć w jaki sposób produkuje się lizaki, a także wesoło pobawić się na dmuchańcach.
W dniu 06 stycznia dzieci z grupy "0" wystąpiły z Jasełkami w Parafii Miłosierdzia Bożego.
Już 06 stycznia dzieci z grupy "0" wystąpią z Jasełkami w Parafii Miłosierdzia Bożego, po mszy świętej dla dzieci, o godzinie 13.00.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Cała społeczność Przedszkola wraz z Misiem Uszatkiem, życzą wszystkim naszym Przyjaciołom
Dzieci z naszego przedszkola wykonały piękne ozdoby na choinkę do Kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Łódzkiej.
30-12-2019

Baśniowa Przygoda

W dniu 16.12.2019r. dzieci z grupy III oraz V udały się do auli UJK na przedstawienie w wykonaniu studentów pedagogiki.
30-12-2019

Pokaz samoobrony

W dniu 20. 12. 2019r. oglądaliśmy wspaniały pokaz karate w wykonaniu naszej koleżanki Julki z gr. IV, jej brata Dawida - naszego absolwenta oraz ich trenera.
Bardzo dziękujemy Wszystkim z Państwa, którzy wzięli udział w tegorocznej zbiórce darów dla piotrkowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.
19-12-2019

Kolędowanie

W dniu 19. 12. 2019r. oglądaliśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 3 Szkoły Podstawowej Nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, w dużej części naszych absolwentów. Byliśmy zachwyceni.

Poniedziałek 06 maja 2024

Judyta, Ewodia, Teodor, Gościwit, Benedykta, Ewodiusz, Jurand, Jan, Jakub, Dawid, Miłodrog, Małgorzata, Domagniew, Placyd