W czwartek 14.11.2019 r w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Zdrowego Śniadania".
"Nie zgaśnie tej przyjaźni blask co połączyła nas, nie pozwolimy, by ją starł nieubłagalny czas..."
Dnia 12 listopada 2019r. Filip M. i Julia O. z grupy IV reprezentowali nasze przedszkole w konkursie patriotycznym zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 5.

Przedszkole Samorządowe Nr 24 w Piotrkowie Tryb. wzięło czynny udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości.
W  czwartek  07  października 2019 r.  grupa IV  ,, Pajacyki"  złożyła  uroczyste ślubowanie i tym samym oficjalnie została włączona w poczet przedszkolaków Przedszkola Samorządowego Nr 24 im. Misia Uszatka..
29 października nasze koleżanki z grupy "0"  reprezentowały Przedszkole na festiwalu Śpiewająca Fantazja.

W  środę  30  października 2019 r. najmłodsza grupa  naszych przedszkolaków, grupa I  ,, Misie" złożyła  uroczyste ślubowanie i tym samym oficjalnie została włączona w poczet przedszkolaków Przedszkola Samorządowego Nr 24 im. Misia Uszatka.
28-10-2019

Ku pamięci

Przedszkolaki pamiętały o zmarłych
Dzieci wzięły udział w lekcji bibliotecznej "Czerń i biel"
Nasze koleżanki: Julka O. i Julka M. z grupy IV Pajacyki reprezentowały nasze Przedszkole w konkursie "Jesień w wierszu i w piosence", organizowanym przez Przedszkole Nr 19.

Poniedziałek 06 maja 2024

Judyta, Ewodia, Teodor, Gościwit, Benedykta, Ewodiusz, Jurand, Jan, Jakub, Dawid, Miłodrog, Małgorzata, Domagniew, Placyd