''Aktywny Przedszkolak''

1651856216582 (Copy)
Dzieci zajęły  I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie ,, Aktywny przedszkolak"
Dzieci z grupy IV przygotowane zostały do Konkursu ,, Aktywny przedszkolak”, organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 11.
Ocenione zostały  zdjęcia ( przesłane zostały w formie zakodowanej) z zadania, polegającego na wykonaniu dowolnej piramidy gimnastycznej, składającej się od 3 do 4 osób, z wykorzystaniem dowolnego przyboru gimnastycznego.
 Miło nam poinformować, że nasze Przedszkole zajęło I miejsce ex aequo, z dwoma innymi Przedszkolami.

Nasze Przedszkole reprezentowały dzieci:

1. Nadia A.
2. Nelly K.
3. Melania J.
4. Kajetan A.

Gratulujemy naszym sportowcom !!!

Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, odwagą, pomysłowością, dobrą kondycją fizyczną,
sprawnością. Utworzyły wspaniałe piramidy.
Po wykonanej piramidzie, do zdjęć  dołączyły pozostałe dzieci z grupy, które także uwielbiają takie zadania.

To był bardzo interesujący dzień oraz  wspaniała zabawa.