Wycieczka do Hurtowni Kwiatów

1 (Copy)
Dnia 03.06.2022 roku, grupy I i IV udała się na wycieczkę do Hurtowni Kwiatów Państwa Ilony i Adama Wieczorków, przy ul. Karolinowskiej.
       Była to bardzo pouczająca, ciekawa i kolorowa wycieczka. Dzieci zapoznały się z nazwami wiosennych kwiatów, ze sposobem odżywiania roślin, podlewania, dbania o kwiaty. Zapoznały się z ciężką pracą ogrodnika. W podziękowaniu dzieci zaśpiewały piosenkę o Ogrodniczce. W drodze powrotnej dzieci poszły do pobliskiego Kościoła i pomodliły się o zdrowie i opiekę dla dzieci, dla nauczycieli, pracowników i rodziców naszego przedszkola. Dzieci z grupy IV pomagały naszym maluszkom. Wszyscy byli bardzo dzielni. Grupy lepiej się poznały i zintegrowały. To była kolejna, przepiękna, poznawcza, pouczająca  wycieczka.