Wizyta Pana Andrzeja Kacperka Wiceprezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

1 (Copy)
Wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka w naszym Przedszkolu.
       W miniony czwratek  (02.06.2022 r.) gościł w naszym przedszkolu Wiceprezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pan Andrzej Kacperek. Przeczytał dzieciom bajkę pt. "Kaczka Dziwaczka”- Jana Brzechwy. W podziękowaniu dzieci z grupy III, IV, V zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne,  taneczne, muzyczne. Wizyta Wiceprezydenta była także okazją do uroczystego otwarcia gabinetu terapeutycznego. Nasz gość złożył dzieciom najserdeczniejsze życienia z okazji Dnia Dziecka i wręczył na ręce dyrektora ogromną torbę słodyczy, które rozeszły się w oka mgnieniu.

Dziękujemy Panu Wiceprezydentowi za wspólnie spędzone, pełne ciepła, uśmiechu i radości chwile.

Dzieci, nauczyciele, pracownicy i dyrektor Przedszkola.

Zapraszamy do zapoznania się z treścia artykułu opisującego to spotkanie: