NAUCZYCIELE
Grupa I Misie
Jadwiga Kościelniak - nauczyciel, wychowawca
Joanna Zielińska - nauczyciel, wychowawca
Natalia Latocha - nauczyciel współorganizujący
GRUPA II Kotki
Agnieszka Budz - nauczyciel, wychowawca
Magdalena Rogut - nauczyciel, wychowawca
Marta Zawiślak - nauczyciel współorganizujący
Henryka Zawiślak - nauczyciel współorganizujący
GRUPA III Zajączki - grupa integracyjna
Iga Elsaid - nauczyciel, wychowawca
Katarzyna Jabłońska - nauczyciel, wychowawca
Katarzyna Walczyk - nauczyciel współorganizujący
Joanna Misztela - nauczyciel współorganizujący
GRUPA IV Pajacyki - grupa integracyjna
Anna Lisiak - nauczyciel, wychowawca, nauczyciel religii
Karolina Robaszek - nauczyciel, wychowawca
Irmina Miazek - nauczyciel współorganizujący
Joanna Misztela - nauczyciel współorganizujący
Henryka Zawiślak - nauczyciel współorganizujący
GRUPA V Pieski - oddział z edukacją włączającą
Aleksandra Nowakowska - nauczyciel, wychowawca
Patrycja Sykus - nauczyciel, wychowawca
Małgorzata Dziechcińska - nauczyciel współorganizujący
GRUPA "O", oddział przedszkolny 5- godzinny przy Szkole Podstawowej Nr 3
Agata Sobala - nauczyciel wychowawca
Magdalena Rogut - nauczyciel wychowawca
Sylwia Adamczyk - nauczyciel współorganizujący
SPECJALIŚCI
Paulina Andrzejewska - logopeda
Bożena Olszewska - terapeuta Integracji Sensorycznej
Irmina Miazek - terapia pedagogiczna
Małgorzata Dziechcińska - terapia pedagogiczna
Joanna Misztela - pedagog specjalny
Weronika Ambrozik - psycholog
RELIGIA
Anna Lisiak
JĘZYK ANGIELSKI
Ewelina Idziak
Grupa I Misie
Jadwiga Kościelniak - nauczyciel, wychowawca
Joanna Zielińska - nauczyciel, wychowawca
Natalia Latocha - nauczyciel współorganizujący
GRUPA II Kotki
Agnieszka Budz - nauczyciel, wychowawca
Magdalena Rogut - nauczyciel, wychowawca
Marta Zawiślak - nauczyciel współorganizujący
Henryka Zawiślak - nauczyciel współorganizujący
GRUPA III Zajączki - grupa integracyjna
Iga Elsaid - nauczyciel, wychowawca
Katarzyna Jabłońska - nauczyciel, wychowawca
Katarzyna Walczyk - nauczyciel współorganizujący
Joanna Misztela - nauczyciel współorganizujący
GRUPA IV Pajacyki - grupa integracyjna
Anna Lisiak - nauczyciel, wychowawca, nauczyciel religii
Karolina Robaszek - nauczyciel, wychowawca
Irmina Miazek - nauczyciel współorganizujący
Joanna Misztela - nauczyciel współorganizujący
Henryka Zawiślak - nauczyciel współorganizujący
GRUPA V Pieski - oddział z edukacją włączającą
Aleksandra Nowakowska - nauczyciel, wychowawca
Patrycja Sykus - nauczyciel, wychowawca
Małgorzata Dziechcińska - nauczyciel współorganizujący
GRUPA "O", oddział przedszkolny 5- godzinny przy Szkole Podstawowej Nr 3
Agata Sobala - nauczyciel wychowawca
Magdalena Rogut - nauczyciel wychowawca
Sylwia Adamczyk - nauczyciel współorganizujący
SPECJALIŚCI
Paulina Andrzejewska - logopeda
Bożena Olszewska - terapeuta Integracji Sensorycznej
Irmina Miazek - terapia pedagogiczna
Małgorzata Dziechcińska - terapia pedagogiczna
Joanna Misztela - pedagog specjalny
Weronika Ambrozik - psycholog
RELIGIA
Anna Lisiak
JĘZYK ANGIELSKI
Ewelina Idziak