W dniu 25.06.2026r. odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 w zerówce - oddziale naszego przedszkola, jaki znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej nr 3.
Dla naszych wychowanków był to dzień pełen wzruszeń, uśmiechu, ale i dumy z całorocznej pracy.
Dzieci przygotowały z tej okazji wyjątkowy program artystyczny, w którym zaprezentowały wszystko to, czego nauczyły się przez mijające miesiące. Nasze starszaki wykazały się ogromną wiedzą – bezbłędnie rozpoznawały cyfry oraz udowodniły, że świat przyrody nie ma przed nimi tajemnic, szczególnie pszczoły. Dzieci zachwyciły talentem – pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały radosne piosenki, zbierając zasłużone brawa od dumnych rodziców i nauczycieli. Wyjątkowym momentem uroczystości było odśpiewanie piosenki o Przedszkolu nr 24 oraz jego patronie – Misiu Uszatku. Piosenka o naszym przedszkolu przypomniała wszystkim o wspólnie spędzonych chwilach, zabawie i przyjaźniach, które zrodziły się podczas pobytu w zerówce.
„Bo klapnięte uszko ma...” – z tym radosnym akcentem nasi absolwenci symbolicznie zamknęli etap przedszkolny i z odwagą spoglądają w stronę pierwszej klasy!
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, a rodzicom dziękujemy za całoroczną współpracę i wsparcie. Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz samych sukcesów w szkole!
Dzieci przygotowały z tej okazji wyjątkowy program artystyczny, w którym zaprezentowały wszystko to, czego nauczyły się przez mijające miesiące. Nasze starszaki wykazały się ogromną wiedzą – bezbłędnie rozpoznawały cyfry oraz udowodniły, że świat przyrody nie ma przed nimi tajemnic, szczególnie pszczoły. Dzieci zachwyciły talentem – pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały radosne piosenki, zbierając zasłużone brawa od dumnych rodziców i nauczycieli. Wyjątkowym momentem uroczystości było odśpiewanie piosenki o Przedszkolu nr 24 oraz jego patronie – Misiu Uszatku. Piosenka o naszym przedszkolu przypomniała wszystkim o wspólnie spędzonych chwilach, zabawie i przyjaźniach, które zrodziły się podczas pobytu w zerówce.
„Bo klapnięte uszko ma...” – z tym radosnym akcentem nasi absolwenci symbolicznie zamknęli etap przedszkolny i z odwagą spoglądają w stronę pierwszej klasy!
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, a rodzicom dziękujemy za całoroczną współpracę i wsparcie. Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz samych sukcesów w szkole!