Piknik Rodzinny 2018

1 (10) (Copy)
25 maja 2018 roku, w piękne, lekko deszczowe, majowe popołudnie odbył się kolejny Festyn Rodzinny.
Pomimo chwilowej chmury nad naszym Przedszkolem,  nastąpiło oficjalne otwarcie
Pikniku. Swoją obecnością w imieniu  Prezydenta Miasta Pana Krzysztofa Chojniaka,
zaszczycił nas  Kierownik Referatu Pan Radosław Kaczmarek.

Po powitaniu gości oraz zabraniu głosu przez Radę Rodziców Przedszkola, która
w przepięknych słowach podziękowała nauczycielom i wszystkim  pracownikom
za edukację i za opiekę nad dziećmi,
nastąpiło jak co roku wręczenie Medali ,, Przyjaciela Przedszkola”.
Dzieci z  każdej grupy z okazji Dnia Mamy, Taty zaprezentowały krótki występ, a na koniec całe Przedszkole zaśpiewało wspólną  piosenkę dla rodziców. Wszyscy prezentowali się znakomicie.

Wszyscy goście naszego pikniku mogli skorzystać z wielu atrakcji: loteria fantowa, wspólny poczęstunek, zabawy przy muzyce, gra w piłkę nożną, konkursy dla dzieci,  słodki zakątek z przepysznymi wypiekami. Ilość tych wspaniałych ciast, ciasteczek, przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy bardzo Wam drodzy rodzice za te wyśmienite słodkie pyszności.

Ogromną atrakcją dla dzieci było spotkanie z Policjantami i Strażnikami Straży Miejskiej, którzy zademonstrowali wozy patrolowe oraz każde chętne dziecko zostało przewiezione samochodami wokół Przedszkola. Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego Festynu.

Nad oprawą muzyczną czuwał pan  Marcin.  Bardzo panu Marcinowi  dziękujemy za poświęcony nam czas.
Impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania wszystkich rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Nad organizacją tego pikniku czuwała Rada Rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom z Rady Rodziców za ogromny wkład, zaangażowanie, poświęcenie wiele czasu i energii, aby wszystko się tak pięknie udało.
Wielkie podziękowanie składamy wszystkim rodzicom, którzy obdarowali fantami  i wzbogacili loterię fantową.

Kolorowe balony ufundowane zostały przez Radę Rodziców.
Każde dziecko wychodziło z Pikniku z uśmiechem na twarzy i kolorowym balonem.

A dwa dni później, nasze dzieci z grupy IV i V z okazji Dnia Mamy w Kościele Miłosierdzia Bożego podczas Mszy św., zaśpiewały przepiękną piosenkę ,,Jesteś Mamo skarbem mym...”, przygotowaną przez księdza Pawła Lipińskiego oraz wychowawców grup, dla MAM.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim