Coroczna Olimpiada Sportowa

1 (Copy)
Cóż to były za emocje…

Dziś odbyła się coroczna Olimpiada Sportowa. Wszystkie dzieci nie mogły się jej doczekać! Ciocie Bożenka i Paulinka zadbały o to, by nie zabrakło nam sportowych atrakcji. W tym roku zmierzyły się grupy: I z II, III z IV i V z ,,O’’. Uczestnicy olimpiady startowali aż w trzech konkurencjach: żółtej, zielonej i czerwonej. Wszystkie zadania dostosowano do wieku dzieci. Nie zabrakło skoku w workach, biegów, noszenia jajek na łyżce czy przeciągania liny. Każda z konkurencji budziła wiele emocji. Nie straszny był nam chłód, ponieważ kibice zagrzewali uczestników do walki. Największą niespodzianką był wyścig cioć w workach. Wszystkie dzieci wygrały i dostały słodki poczęstunek. Dziękujemy za tak wspaniałe atrakcje.