,, Czysta Polska"

1 (Copy)
IV  edycja akcji #SprzątamyDlaPolski!

Przedszkole Samorządowe Nr 24, wzięło udział w akcji ,, Sprzątamy Dla Polski''.

Nasze przedszkolaki pamiętają,  że troska o klimat i środowisko jest jednym z elementów współczesnego patriotyzmu. Dobrze wiemy, że liczą się czyny a nie okrzyki, dlatego wzięliśmy się do działania.
W akcji wzięły udział dzieci z grupy IV, V i z zerówki szkolnej.

4 października 2022 roku w dniu wspomnienia św. Franciszka z Asyżu - patrona zwierząt, przyrody oraz ekologii w całej Polsce odbyła się akcja sprzątania lasów i pobliskich terenów zielonych.
Wydarzenie #SprzątamyDlaPolski skierowane było  w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia - młodych społeczników, młodzieżowych radnych, osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych, samorządów uczniowskich, do przedszkololi.
Pamiętajmy, że troska o klimat i środowisko jest jednym z elementów współczesnego patriotyzmu .
Liczą się czyny, a nie okrzyki i puste eko-hasła.

Dziękujemy wszystkim za aktywność i udział w akcji.