W związku z nasilającą się V falą pandemii, prosimy wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności.
Przypominamy, że nadal obowiązuje w Przedszkolu Procedura na rzecz bezpieczeństwa, w związku ze szczególną sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa.
Wspólnie z MZ i GIS ministerstwo przygotowało wytyczne sanitarne – zbiór zaleceń i rekomendacji, których celem jest bezpieczna i higieniczna organizacja zajęć w epidemii. Są to w dużej mierze rozwiązania znane z poprzedniego roku szkolnego. Główne zasady to: rekomendacja szczepień, dezynfekcja, zachowanie dystansu społecznego oraz zasad higieny, korzystanie z maseczek w miejscach wspólnych oraz częste wietrzenie pomieszczeń zamkniętych. Dla przedszkoli nadal obowiązują wytyczne z 19 listopada 2020 r. V aktualizacja.
22-07-2020

Wytyczne GIS

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami.
20-07-2020

Kółko i krzyżyk

... czyli nowa gra na naszym placu zabaw.
Dziękujemy!
„Tak niedawno żeśmy się poznali, a już pożegnania nadszedł czas”… Słowa starej piosenki pasują jak żadne inne do obecnej sytuacji.
Super zabawa!
15-07-2020

Sensoplastyka

Zabawy z wykorzystaniem różnych mas plastycznych.
Podziękowania dla Rady Rodziców z gr. V.
Dzisiaj była super zabawa, dzieci pięknie malowały obrazy na folii.
Dzieci z grupy "Misiaczków" wyklejały plasteliną ćwicząc swoją sprawność manualną.

Wtorek 14 maja 2024

Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna