Dnia 26 czerwca w grupie V „Pieski” odbył się wyjątkowy, pełen emocji dzień.
Wspólnie pożegnaliśmy dwóch naszych wspaniałych przedszkolaków – Filipka i Szymona, którzy od nowego roku szkolnego będą kontynuować swoją przygodę w innych przedszkolach. Z tej okazji nasze Panie Nauczycielki oraz Ciocia Dyrektor wręczyły chłopcom pamiątkowe upominki i złożyły najserdeczniejsze życzenia na nową drogę przedszkolnej edukacji.
Filipku, Szymonku!
Niech na Waszych twarzach zawsze gości uśmiech, a odwaga i ciekawość świata prowadzą Was ku nowym sukcesom!
Będziemy za Wami mocno tęsknić!
Wspólnie pożegnaliśmy dwóch naszych wspaniałych przedszkolaków – Filipka i Szymona, którzy od nowego roku szkolnego będą kontynuować swoją przygodę w innych przedszkolach. Z tej okazji nasze Panie Nauczycielki oraz Ciocia Dyrektor wręczyły chłopcom pamiątkowe upominki i złożyły najserdeczniejsze życzenia na nową drogę przedszkolnej edukacji.
Filipku, Szymonku!
Niech na Waszych twarzach zawsze gości uśmiech, a odwaga i ciekawość świata prowadzą Was ku nowym sukcesom!
Będziemy za Wami mocno tęsknić!