Dzień Rodziny połączony z uroczystym zakończeniem roku szkolnego był dla dzieci z grupy V wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Przedszkolaki zaprezentowały piękny program artystyczny, podczas którego śpiewały piosenki oraz przedstawiły układ taneczny do piosenki ,,Hej Mamo, Tato''. Duże wrażenie na zgromadzonych gościach zrobił również taniec z chustkami, który został nagrodzony gromkimi brawami.
Podczas uroczystości każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenia roku szkolnego. Przedszkolaki wręczyły także swoim mamom i tatusiom własnoręcznie przygotowane prezenty jako wyraz miłości i wdzięczności. Na zakończenie spotkania na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów i świętowania. Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami grupy V złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz podziękowały za całoroczne zaangażowanie, wsparcie i pomoc okazywaną na rzecz grupy oraz przedszkola. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji!
Podczas uroczystości każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenia roku szkolnego. Przedszkolaki wręczyły także swoim mamom i tatusiom własnoręcznie przygotowane prezenty jako wyraz miłości i wdzięczności. Na zakończenie spotkania na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów i świętowania. Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami grupy V złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz podziękowały za całoroczne zaangażowanie, wsparcie i pomoc okazywaną na rzecz grupy oraz przedszkola. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji!