Zakończenie roku szkolnego gr. IV

Messenger_creation_2e284bc6-34d0-408e-8151-fa153f9ab348
Fotorelacja z wyjątkowego występu grupy IV "Pajacyki".
Dnia 19.06.2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku grupy IV pt."To były piękne dni....". Na początku spotkania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniu pt. "A w przedszkolu trwa zabawa!", z którym wystąpiły w Mediatece 800-lecia. Następnie nastąpiło uroczyste pożegnanie starszaków - aż 12 absolwentów naszej grupy opuści mury przedszkola.

Każde z dzieci dostało pamiątkowy dyplom oraz kubeczek z swoim imieniem i Misiem Uszatkiem. Był to bardzo wzruszający i pełny radości czas.

Nie obyło się również bez podziękowań dla pań oraz niespodzianki, gdyż w tym dniu swoje święto obchodziła Ciocia Henia i Ciocia Malwinka, którym tata Grzesia i Remka zagrał na akordeonie 100 lat.

Dziękujemy Wam kochane starszaki za wspólnie spędzony czas w naszym przedszkolu, jesteśmy z was bardzo dumne i życzymy samych sukcesów na nowej drodze, czyli szkole.

Szanowni Rodzice Przedszkola Samorządowego Nr 24

Nadszedł  dzień rozstania z Państwem.
Dziękujemy Wam za to, że wybraliście nasze Przedszkole dla swoich dzieci, a także za to, że zdecydowaliście się pracować społecznie na rzecz Przedszkola  Misia Uszatka. Dziękujemy Wam za te wszystkie lata: od 2020 do 2024 roku.

Żegnamy Rodziców dzieci z grupy IV, żegnamy dzieci

Dziękujemy Rodzicom Grzesia i Remika, za zaufanie, za mądrość, za ciekawe, wyjątkowe spotkania, za wspaniałą wycieczkę, za pomoc we wszystkich naszych działaniach.
Dziękujemy Rodzicom Kacperka, mamusi za kilkuletnie pełnienie funkcji Przewodniczącej Rady Rodziców. Dziękujemy za wspaniałe pomysły, za serce, za oddanie, za możliwość spełniania marzeń naszego Przedszkola, za dofinansowania do naszych projektów  z WFOŚiGW, za pomoc w zakupie piłek sportowych dla dzieci. Dziękujemy za mądrość, za dobre słowo, za  to, że byliście z nami w każdej chwili.
Dziękujemy Rodzicom Selenki, za wsparcie wszystkich naszych spotkań, Pikników, zabaw choinkowych.  Dziękujemy za skromność, piękny uśmiech Pani Claudii i Wielkie Serce.
Dziękujemy Rodzicom Jasia K., za pełnienie funkcji  protokolanta Rady Rodziców, za  obecność, za poświęcony czas, za oddanie, za dobre słowo, za wybór naszego Przedszkola, za wieloletnią współprace, za takt, za kulturę.
Dziękujemy Rodzicom Tymonka, za pomysły, za zaangażowanie, aktywny udział w życiu grupy, za uśmiech i dobre słowo, za wybór naszego Przedszkola.
Dziękujemy Rodzicom Saruni, za wytrwałość, za zaufanie, za rozmowy, za serce, za wybór naszego Przedszkola.
Dziękujemy Rodzicom Mai, za wyjątkowe serce, za wsparcie  w trudnych chwilach, za dobre słowo, za pomoc na rzecz grupy.
Dziękujemy Rodzicom Amelci, za rozmowy, za dobre słowa, za wsparcie, za mądrość życiową, za wybór naszego przedszkola.
Dziękujemy Wszystkim Rodzicom z osobna tej grupy za obecność, dobre słowo, za uśmiech, za pomoc  w realizacji wszystkich działań na rzecz grupy i przedszkola, za pomysły i pomoc w realizacji naszych marzeń, za dobre słowo, za obecność, za uśmiech i cierpliwość.

Henryka Zawiślak

nauczyciele,  pracownicy