Zabawa choinkowa

BAL W PRZEDSZKOLU
To był wspaniały bal...
       Przepięknie przebrane dzieci, przepięknie udekorowane sale przedszkolne, zapraszające dzieci do: ,,Krainy  Zimy", ,,Kolorowej  Krainy Szczęścia i Uśmiechu ", ,,Krainy Lodu", ,,Krainy Podwodnego Świata ", ,,Krainy Kosmosu", ,,Cyrkowej Krainy".

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie poczęstunku dla dzieci oraz za pomoc w ocenie  naszego  Konkursu, na najpiękniej udekorowaną salę.  I miejsce zdobyła grupa III,  pozostałe  grupy zdobyły wyróżnienie. Wszystkie grupy włożyły ogrom pracy w dekorację sal. Każda sala była wyjątkowa, przepięknie  udekorowana, wspaniała.

Dziękujemy Paniom, za zaangażowanie, za przebranie się w ciekawe, pomysłowe stroje, za wspaniałą muzykę, za stworzene atmosfery radości  i szczęścia, za włączenie dzieci w dekorację.

Dziękujemy fotografowi, za wykonywanie zdjęć indywidualnych i grupowych.

Dziękujemy Rodzicom, za wyrozumiałość, za to, że wyraziliście zgodę na taką formę Zabawy Karnawałowej. Odbyła się ona w innych warunkach, z uwagi na obostrzenia, ale to był  WSPANIAŁY BAL!