XXXI Edycja Konkursu Plastycznego ,,Moja Pasja’’

Fotorelacja z rozstrzygnięcia konkursu.
Dnia 29  maja w Mediatece odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym ,,Moja pasja’’. Przed rozdaniem nagród odbył się pokaz baniek mydlanych, który dostarczył dzieciom moc pozytywnych wrażeń. Po występie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Dzieci były bardzo usatysfakcjonowane, czerpały radość i zadowolenie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie w przygotowanie prac plastycznych oraz reprezentowanie przedszkola w konkursie. Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi Ciołkowskiemu, z grupy II za zdobycie wyróżnienia w konkursie spośród 153 prac dzieci oraz pozostałym dzieciom: Antosiowi K. z grupy I, Weronice H., Stasiowi O., Jasiowi M., Lenie P., Julii K., Oli K z grupy III, Szymonkowi P., Grzesiowi R., Zuzi M. z grupy IV, Pablo Z. z grupy V, Kuba M., Nadia K. z zerówki szkolnej.