
W każdej grupie odbyły się uroczyste podsumowania bieżącego roku szkolnego. W najstarszych grupach podsumowano także wieloletni pobyt dzieci w przedszkolu i pożegnano zerówkowiczów.
To były bardzo wzruszające chwile,
szczególnie dla naszych Starszaków i ich Rodziców.
Życzymy naszym absolwentom,
aby ich życiowa droga była kontynuacją wspaniałego rozwoju,
którego byliśmy świadkami w naszym przedszkolu.
Życzymy, aby nasze wspaniałe motyle, dalej rozwijały swoje skrzydełka i były szczęśliwe.
Dużo sukcesów w szkole!
szczególnie dla naszych Starszaków i ich Rodziców.
Życzymy naszym absolwentom,
aby ich życiowa droga była kontynuacją wspaniałego rozwoju,
którego byliśmy świadkami w naszym przedszkolu.
Życzymy, aby nasze wspaniałe motyle, dalej rozwijały swoje skrzydełka i były szczęśliwe.
Dużo sukcesów w szkole!
Poniżej załączmy także list od Rodziców dzieci z grupy Zajączków:
Szanowna Pani Dyrektor, drodzy Nauczyciele i Pracownicy przedszkola!
Od momentu przekroczenia progu tego przedszkola do poniedziałku (7 czerwca 2019 r.), kiedy to nasze dzieci pożegnały się pięknym występem – dużo się zmieniło. To zasługa nie tylko nas rodziców, ale i wspaniałych ludzi, którzy spędzali z nimi codziennie czas tutaj na Topolowej. Dlatego chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować.
Pani Dyrektor dziękujemy za wielki wkład w rozwój przedszkola i jego ogromną przemianę. Za zwracanie uwagi na najważniejsze wartości takie jak szacunek, bliskość i bezpieczeństwo, za czujne oko, dzielenie się z nami swoim doświadczeniem i ogromne serce.
Wychowawczyniom – paniom: Jadwidze Kościelniak i Annie Góral, czyli cioci Jadzi i cioci Ani – dziękujemy, za piękny uśmiech każdego dnia. Za wiedzę, którą Panie przekazywały dzieciom w trakcie codziennych zajęć jak i wielu wycieczek. Za piosenki, wierszyki i teatrzyki. Za serce wkładane w każdy wyrysowany przez nasze dzieci szlaczek. Za cierpliwość, za wyrozumiałość, za zdolność ogarniania całej grupy na raz i każdego przedszkolaka z osobna. Za mądrość, za oddanie, za troskę, za każdy dopięty z ogromnym sercem guzik i podciągnięte spodenki. Proszę wierzyć lub nie, ale w większości naszych domów gościły Panie codziennie. Dzieci z wielkim przejęciem opowiadały o tym, co ciocia Ania lub ciocia Jadzia zrobiły, powiedziały, jak rozsądziły spór lub kogo pocieszały. Nasze dzieci ufają Paniom, uwielbiają i kochają prawie tak, jak nas rodziców. Stały się Panie częścią naszych rodzin. Cieszymy się z tego. Będzie nam Pań bardzo brakowało! Będziemy tęsknić, tak jak i nasze dzieci.
Dziękujemy również Pani Jolancie Rudzkiej za pierwsze, najważniejsze i najtrudniejsze lata pracy z naszymi dziećmi. Za to, że pokazała Pani dzieciom, że przedszkole to bezpieczna przystań, a spędzony czas i zabawy są tu fajniejsze niż w domu.
Są Panie niesamowite! Są Panie nauczycielkami przedszkola! Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?
Dziękujemy Paniom Ewie Sobańskiej – Miazek i Marcie Pisarek. Pań rola choć mniej widoczna również jest bardzo ważna. To Panie czuwały nad codziennym samopoczuciem dzieci, pomagały im w podstawowych czynnościach, dbały o ich komfort i potrzeby. Dzieci zawsze mogły liczyć na Pań pomoc i dobre serce.
Dziękujemy Pani Justynie Piesik - Kendrze za piękną muzykę, piosenki i choreografię.
Pani pedagog Joannie Sącińskiej, za pomoc w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych.
Dziękujemy Pani Bożenie Olszewskiej, za wspaniałe zajęcia z Integracji Sensorycznej, za uśmiech, oddanie i serce dla naszych
dzieci.
Dziękujemy logopedzie - Pani Paulinie Andrzejewskiej za sz, ż i cz. Dzięki Pani nasze dzieci brzmią, jak chrząszcze w trzcinie w Szczebrzeszynie.
Dziękujemy anglistce - Mrs. Edyta Nowak, thank you for everything!
Dziękujemy księdzu Pawłowi Wronkowskiemu za zapoznanie naszych dzieci z Bogiem. Dla niektórych, tu w przedszkolu, narodziła się miłość do Boga na całe życie.
Dziękujemy Pani intendentce Bożenie Budzisz za organizację, skrupulatność i pilnowanie wszystkich zobowiązań. Za uśmiech i pomoc w codziennych sprawach.
Chcieliśmy również podziękować Paniom kucharkom: Hannie Olczyk, Agnieszce Krawczyk i Małgorzacie Urbańskiej, które na co dzień ciężko dojrzeć. Za dbanie o jakość i urozmaicanie codziennych posiłków, za ryż z sosem truskawkowym, pączusie, zupkę z marchewki, naleśniki i inne pyszności. Dziękujemy za codzienny trud i za troskę o brzuszki naszych dzieci. To właśnie dzięki Paniom dzieci zapamiętają smaki dzieciństwa.
Panu Franciszkowi Głogowskiemu, dla nas panu Sławkowi, pieszczotliwie nazywanemu przez nasze dzieci Panem Łopatką dziękujemy za dbanie o ogród, plac zabaw, bezpieczeństwo dzieci, ciężkie i lekkie prace. Za trud i zaangażowanie.
Dziękujemy Wam wszystkim! Na zawsze zostaniecie w naszych sercach i pamięci.
Rodzice Zajączków