Wiosna w "Ekologicznym Ogrodzie zmysłów u Misia Uszatka"

Wiosna zawitała do naszego przedszkola !
Miś Uszatek pragnie zaprezentować nową, śliczną piaskownicę, jaka zdobi plac naszego przedszkola i z utęsknieniem czeka na możliwość zabawy. Piaskownica  pięknie wkomponowała się w nasz  ,, Magiczny Ogród"  oraz ,, Ogród Zmysłów".  Pan Sławek wymienił stary piasek z piaskownicy, na nowy. Pracownicy Przedszkola  na powitanie naszych przedszkolaków pomalowali  siatkę  przedszkola, pięknymi  kolorami tęczy. Dokonujemy kontroli całego Placu Zabaw i całego obiektu, w celu zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków nauki, zabawy i pracy.
  Dziękuję wszystkim pracownikom administracji i obsługi za opiekę w tym trudnym czasie, przy naszych ogródkach grupowych, za doprowadzenie wszystkich miejsc do pięknego wyglądu. Dziękujemy Panom, za staranne i dokładne wykonanie piaskownicy dla naszych dzieci. Ogród u Misia Uszatka jest Niepowtarzalny i  Wyjątkowy.