Świętowaliśmy Dzień Dziecka w przedszkolu

To był wspaniały dzień!

Dzięki uprzejmości Pana  Leszka Heinzla  Dyrektora  OSiR  w Piotrkowie Trybunalskim, dzieci przeżyły niezapomniane chwile.

Po ekscytującej ,,Spartakiadzie Sportowej", którą poprowadziły Panie:  Bożenka i Paulina w sali rekreacyjnej,  dzieci z niecierpliwością czekały na decyzję: czy będą dmuchańce? Okazało się, że szczęście nam sprzyja. O godzinie 11.00, wyszło słoneczko, które osuszyło trawę, plac zabaw  po porannym deszczu. Otrzymaliśmy telefon, że będzie długo oczekiwana atrakcja dla dzieci.

Pracownicy OSiR rozstawili aż dwa kolorowe dmuchańce, pneumatyczne Aktive Center Kredki, z których skorzystały dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Jako pierwsza bawiła się grupa I, najmłodsza. Później II, III, IV, V i zerówka szkolna. Uśmiech dzieci mówi wszystko. Dzieci szczęśliwe, podziękowały Pracownikom OSiR, Panu Franciszkowi za rozstawienie dmuchańców, za poświęcony czas, za pomoc przy opiece, aby wszystko przebiegło bezpiecznie.

Dyrektor Przedszkola, dzieci, nauczyciele, pracownicy, rodzice  serdecznie dziękują Panu Dyrektorowi  OSiR  za udostępnienie sprzętu  dla naszego Przedszkola.
To był  wspaniały Dzień Dziecka.