Spotkanie organizacyjne dla grup I, IV oraz "O"

c13b4482-001-2-3-1497634784.jp-1561109216
Serdecznie zapraszamy!
Szanowni  Rodzice!

Spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Misia Uszatka, do grupy I- maluchów, najmłodszej, odbędzie się 29.06.2021 roku ( wtorek )  o godzinie 16.00 na Placu Zabaw, pod wiatą, z zachowaniem reżimu sanitarnego.  Prosimy o obecność jednego rodzica z rodziny.
______________________________

Spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Misia Uszatka, do grupy IV- integracyjnej odbędzie się 29.06.2021 roku ( wtorek)  o godzinie 16.15 na Placu Zabaw, pod wiatą, z zachowaniem reżimu sanitarnego.  Prosimy o obecność jednego rodzica z rodziny.

________________________________

Spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Misia Uszatka, do grupy ,, O”,  odbędzie się 29.06.2021 roku ( wtorek ) o godzinie 16.30 na Placu Zabaw, pod wiatą, z zachowaniem reżimu sanitarnego.  Prosimy o obecność jednego rodzica z rodziny.

___________________________

Na spotkaniach Rodzice zostaną zapoznani z wychowawcami grupy, otrzymają wszelkie niezbędne informacje związane z przygotowaniem dzieci do Przedszkola od 01.09.2021 roku, będą mogli porozmawiać z wychowawcami i dyrektorem Przedszkola.

Henryka Zawiślak