Skarpety i papiloty

1 — kopia (Copy)
Dnia 4 czerwca 2024 roku odbyło się przedstawienie wystawione przez nauczycieli, dedykowane naszym Przedszkolakom z okazji Dnia Dziecka.
      Jak co roku, nasze przedstawienia zainicjowane przez Panią Dyrektor, z cyklu "Nauczyciele - Dzieciom" mają zachęcić dzieci do zabawy w prawdziwy teatr oraz dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

W tym roku został wystawiony spektakl pt. "Skarpety i papiloty" autorstwa Julii Holewińskiej. Dzieci poznały zabawne i życiowe perypetie lisiej rodzinki: Mamalisa (ciocia Agata), Tatalisa (ciocia Asia M.), Natalisa (ciocia Natalia) i Bobolisa (ciocia Asia Z.)

Przedstawienie zaprezentowane przez nauczycieli nie tylko bawi i daje radość dzieciom, ale także uczy, że rodzina jest jednością, że każdy w rodzinie może liczyć na pomoc. To rodzina stanowi fundament miłości, a dzięki miłości codzienne obowiązki stają się piękne:

"Jakoś sobie radę damy,
Wszyscy sobie pomagamy,
Lisią norę posprzątamy,
I w szachy pogramy,
Mamalis do pracy wraca,
I niech wraca, i niech wraca!
Wszyscy mamie pomożemy
Przecież my jej szczęścia chcemy.
Pomożemy!
Pomożemy!"

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach do przedstawienia cioci Marcie Zawiślak i cioci Idze Elsaid.