Sentymentalna podróż do lat młodości naszych Babć i Dziadków.

1 (Copy)
Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grupy V zabrały swoje ukochane babcie i dziadków do lat ich młodości.

Wróciła moda i największe przeboje tamtych lat. Przedszkolaki pięknie zaśpiewały piosenki  z repertuaru ulubionych wykonawców swoich dziadków. Wierszykami i muzyką dzieci opowiedziały jak ważni w życiu maluchów są babcie i dziadkowie, pokazali czego się od nich nauczyli i jak bardzo ich kochają. Razem z muzyką przenieśliśmy się do Kawiarenek – Ireny Jarockiej, wędrując z harcerzem i Stokrotką przez ciemny las, pokolorowaliśmy świat  z zespołem Dwa plus Jeden, rozmarzyliśmy przy kołysance Na Wojtusia z Popielnika, maszerowaliśmy  z Sercem w Plecaku, pojechaliśmy saneczkami na Kulig a na koniec wschodami gwiazd i zachodami Nie liczyliśmy lat. Przecież mając wnuki będziemy wiecznie młodzi.