Pożegnanie

Agata
Pożegnanie naszej koleżanki Agatki !!!

Podziękowanie  za współpracę, profesjonalizm, serce i życiową mądrość, z życzeniami wszystkiego najlepszego na nowej drodze zawodowej.

W dniu 27.08.2024 r. pożegnaliśmy  naszą nauczycielkę przedszkola – p. Agatę Sobalę, która odchodzi od nas do innej placówki.  Dla Cioci Agaty skończył się czas przygody w przedszkolu, bardzo satysfakcjonującej i dającej radość.  Dziękujemy za zaangażowanie,  wytrwalość, cierpliwość, za każdy dzień spędzony razem z nami. Dziękujemy za oddanie, za serce  i troskę wobec naszych dzieci.  Dziękujemy za każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu. Dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce, życzymy, aby dalsze lata kariery zawodowej upływały w zdrowiu, szczęściu  i spokoju, życzymy spełnienia marzeń i realizacji dalszych planów.

Dyrektor,
 Grono Pedagogiczne, Rodzice, Dzieci