Przedszkole Samorządowe nr 24
im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim

Podziękowanie za pracę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
IMG-20210914-WA0006
To był wspaniały czas.
Droga Koleżanko !
 
        Przez kilka lat wraz z nami Pani Iwona tworzyła część naszej firmy, Przedszkola. Przez ten czas dała się poznać jako wspaniała koleżanka, mądra, rozsądna, odpowiedzialna, z pasją wykonująca swoją pracę. Dziś w dniu, w którym kończy pracę, pragnę w imieniu koleżanek złożyć gorące podziękowania. Jej serdeczność i pomoc jest nieoceniona. Zostawiła cząstkę siebie w naszym przedszkolu. Nadszedł czas, aby się rozstać, ponieważ to ostatni dzień pracy. To był naprawdę piękny czas.
         Dziękujemy za Twoje dobre słowo, doradztwo, obiektywizm, szczerość i współpracę przez te kilka lata spędzonych razem w Przedszkolu. Bardzo podobała nam się praca z Tobą i atmosfera, którą wspólnie tworzyliśmy. Będziemy mile wspominać chwile, które spędziliśmy razem.
          Odchodzisz z pracy nie z przymusu, ale z własnej woli, tak jak z własnej woli przyszłaś do Przedszkola. Zdecydowałaś się przejść na emeryturę, którą można nazwać długim urlopem z pełnym zadowoleniem, satysfakcją, z  wielką sympatią do pracowników. Życzymy Ci dużo radości w życiu osobistym, spełniania marzeń, wielu pięknych wycieczek, odpoczynku wśród przyrody, a przede wszystkim zdrowia.

       Dziękujemy Ci za Twoją szczerą przyjaźń. Te kilka lat z Tobą spędzone, to tak jakbyśmy pracowali ze sobą całe wieki. Dziękujemy, że stanęłaś na naszej Drodze Życia.
   
Dyrektor, pracownicy, dzieci z Przedszkola
 
powrót