Podziękowania za cały rok 2023/2024

składają gorące podziękowania wszystkim Dzieciom, Rodzicom
za cały rok szkolny 2023/2024

Nadchodzą wymarzone  wakacje!

Kochani moi, nie szukajmy radości i luksusu w błyskotkach, nie szukajmy luksusu w sklepach,  nie szukajmy w prezentach, nie szukajmy na imprezach, na wyjazdach, na ewentach. Dostrzegajmy radość i  luksus w codziennych, małych rzeczach.
Szczęście, to uśmiech i najbliżsi, luksus – to szacunek, poszanowanie innych, luksus to posiadanie dzieci, wnuków, rodziców, którzy żyją, luksus to móc bawić się z dziećmi,z wnukami, spędzać z nimi czas,  luksus to to, czego nie można kupić za pieniądze.

Dlatego luksusem, szczęściem  jest to – że spędziliśmy  z Waszymi dziećmi  i z Wami ten piękny czas, że mogliśmy uczestniczyć w rozwoju Waszych pociech, że widzimy  jak pięknie się rozwinęły. To jedyna i najpiękniejsza nagroda dla nas.

Życzymy Państwu uśmiechu, nawet wtedy, gdy spotka Was smutek  i boleść.
Tęczy na niebie, która przypomni Wam, że nawet nad najciemniejszymi chmurami świeci słońce.
Pewności, że ktoś o Was myśli, kiedy ogarnia Was samotność.
Przyjaciół, którzy wskażą piękno potrzebne dla Waszych oczu.
Pewności siebie w wątpliwościach.
Cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości.
Dziękuję Wam, że My wszyscy mogliśmy uczestniczyć w rozwijaniu skrzydeł Waszych dzieci, że mogliśmy patrzeć jak wzrastają,
osiągają dojrzałość szkolną.

Bowiem Przedszkole jest ogrodem, w którym wzrastają i odfruwają najcudowniejsze motyle - dzieci.
Życzymy  dzieciom, bezpiecznych, słonecznych wakacji, odpoczynku oraz szczęśliwego powrotu po wakacjach do Szkoły.
Państwu, życzymy słonecznego urlopu, odpoczynku, szczęścia i powodzenia w dalszej edukacji Waszych pociech.

nauczyciele, pracownicy,

dyrektor  Przedszkola