jaselka-253-1639506729
Szanowni Rodzice!

Zgodnie z tradycją świąteczną, dzieci z grupy V ,,Pieski” wystawiły ,,JASEŁKA”, po kierunkiem nauczycieli: p. Agnieszki Budz, p. Joanny Misztela, p. Magdaleny Rogut.

Występ obejrzały dzieci, pracownicy naszego Przedszkola oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Dzieci zaśpiewały tradycyjne kolędy, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Doskonale weszły w swoje odgrywane role. W przedszkolu panowała magiczna atmosfera, która udzieliła się wszystkim naszym aktorom i publiczności. Dopełnieniem tego występu były delikatne, przepiękne dekoracje oraz wspaniałe stroje dzieci.
      ,,Jasełka” miały być także wystawione 06.01.2022 roku w Kościele ,,Miłosierdzia Bożego”, ale z uwagi na sytuację epidemiologiczną, zmuszeni jesteśmy odwołać występ.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom z grupy V za włożony trud i zaangażowanie w przygotowanie strojów. Gratulujemy i dziękujemy dzieciom z grupy V za przepiękny występ oraz nauczycielom, za przygotowanie występu.

Dziękujemy Księdzu Pawłowi Lipińskiemu, Proboszczowi Parafii ,,Miłosierdzia Bożego”, za życzenia świąteczne oraz za opłatek, którym wszyscy podzieliliśmy się podczas przedszkolnej Wigilii.

i pracownicy Przedszkola
Samorządowego Nr 24