Podziękowania dla Rodziców

PODZIEKOWANIA DLA RODZICÓW
Szanowna Rado Rodziców Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim
      Nadszedł dzień rozstania z Państwem. Dziękujemy Wam za to, że wybraliście nasze Przedszkole dla swoich dzieci, a także za to, że zdecydowaliście się pracować społecznie na rzecz Przedszkola Misia Uszatka.

• Dziękujemy Państwu Oldze i Tomaszowi Kornackim, za wspaniałe pomysły, za serce, za oddanie, za możliwość spełniania marzeń naszego Przedszkola, za sponsoring. Pani Oldze za pełnienie funkcji Skarbnika Rady Rodziców przez te lata. Dziękujemy za prowadzenie finansowe wszystkich naszych spotkań, zabaw choinkowych, uroczystości przedszkolnych, zakupów za Państwa zgodą pomocy dydaktycznych dla dzieci, dofinansowania do naszych projektów z WFOŚiGW. Dziękujemy za skromność, uśmiech, za czas poświęcony do prowadzenia dokumentacji, dziękujemy za obecność.

• Dziękujemy Państwu Danucie i Piotrowi Broś za uśmiech, dobre słowo, za wsparcie, za zaangażowanie na rzecz grupy.

• Dziękujemy Pani Annie Nowaczyk, za pełnienie funkcji protokolanta Rady Rodziców przez kilka lat, za obecność, za poświęcony czas, za oddanie, za dobre słowo, a mężowi, Panu Rafałowi za pomoc w organizację Mikołajek dla naszych dzieci.

• Dziękujemy Państwu Dominice Jeż-Famulskiej i Marcinowi Famulskiemu, za uśmiech, wspaniałe podejście do wielu spraw, za sponsoring, za przyjaźnie. Dziękujemy za wiarę i pomoc w nasze poczynania.

• Dziękujemy również Państwu Angelinie i Marcinowi Kral, za uśmiech, za dobre słowo, za obecność, za wieloletnią współpracę i za codzienne wsparcie, za pomoc i wzbogacanie grupy w materiały papiernicze.

• Dziękujemy Państwu Annie Fijałkowskiej – Lebelt i Arkadiuszowi Lebelt, za pomoc. To Państwo widzieli zmiany w naszym Przedszkolu, przeżyli Państwo z nami tak bardzo ważne chwile, jak: remonty, termomodernizacja Przedszkola, wymiana mebli, malowanie. Dziękujemy za wiarę w nasze poczynania.

• Dziękujemy Państwu Renacie i Adamowi Miłosz za zaangażowanie, za pomoc w realizację naszych marzeń, za uśmiech, mądre, rozsądne podejście do wychowania dzieci, za wspieranie grupy.

• Dziękujemy Państwu Ewelinie i Maciejowi Pawłowskim za pomoc i ogromne zaangażowanie w sprawy przedszkola, za serce, za dobre słowo, za obecność, za codzienny uśmiech.

• Dziękujemy Państwu Ewie i Damianowi Purgał za zaangażowanie w sprawy Przedszkola, grupy, za serce, za uśmiech, za dobre słowo, za obecność.

• Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Norbertowi Żołędziowskim za bezinteresowną, codzienną pomoc w grupie i na rzecz Przedszkola. Dziękujemy za piękny uśmiech i Wielkie Serce.

Dziękujemy całej Radzie Rodziców Przedszkola, która działała na rzecz naszej placówkiw tym roku szkolnym.

• Pani Marcie JaworskiejPrzewodniczącej Rady Rodziców oraz Panu Jarosławowi Jaworskiemu za bezinteresowną pomoc i wsparcie naszych działań, za cały rok współpracy, za zaangażowanie, za Serce, za uśmiech, za wszystko.
  • Dziękujemy Pani Marzenie Wojtasik – Protokolantowi Rady Rodziców za obowiązkowość, za pomoc w zakupie zabawek dla dzieci, za bezinteresowną pomoc.
  • Dziękujemy wszystkim Rodzicom z trójek grupowych grupy I, II, III, IV, V, 0 oraz Rodzicom wszystkich dzieci, za ten rok, za wsparcie, zrozumienie, za obecność.

nauczyciele, pracownicy,
dyrektor Przedszkola