Piknik Rodzinny- był deszcz, było słońce, była przepiękna tęcza

piknik (Copy)
Dziękujemy Wam za obecność!
16 września 2022 roku,  w lekko deszczowe, wrześniowe popołudnie odbył się długo wyczekiwany ,,Piknik  Rodzinny".
Pomimo chwilowej chmury nad naszym Przedszkolem,  nastąpiło oficjalne otwarcie Pikniku. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich zebranych przez  dyrektora Przedszkola, Henrykę Zawiślak.
Festyn został oficjalnie otwarty przez
Radę  Rodziców oraz przyjaciela  Przedszkola Ks. Paweła  Lipińskiego, Proboszcza z Parafii Miłosierdzia Bożego.

Dzieci, nauczyciele i wszyscy pracownicy Przedszkola zaśpiewali  przepiękną  piosence pt. "Przedszkole, to nasz  drugi dom".
Udało nam się również zrobić pamiątkowe zdjęcie, które wkrótce ozdobi ściany  przedszkola.

Wszyscy goście naszego pikniku mogli skorzystać z wielu atrakcji: loteria fantowa, wspólny poczęstunek, grill, zabawy przy muzyce, malowanie na foli, dmuchańce, gry sportowe, fotobudka oraz ,, Słodki zakątek" z przepysznymi wypiekami. Ilość tych wspaniałych ciast, ciasteczek, przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy bardzo Wam Drodzy Rodzice za te wyśmienite, słodkie pyszności.

Ogromną atrakcją dla dzieci było spotkanie z Policjantami, którzy zademonstrowali wóz patrolowy. Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego Pikniku. Jedną z niespodzianek stanowiły również dwa piękne motory, na które można było wsiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Tą niespodziankę przygotowali nam: Tatuś Franusia z grupy II, Pan Marcin oraz Tatuś Tymona z grupy IV, Pan Mateusz.

Nad oprawą muzyczną czuwał jak zawsze niezastąpiony  Pan Marcin, wspierał Pana Marcina Tatuś Franusia, Pan Marcin.
Bardzo  Panom  dziękujemy za poświęcony nam czas.
Impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania wszystkich Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Nad organizacją tego pikniku czuwała Rada Rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom z Rady Rodziców za ogromny wkład, zaangażowanie, poświęcenie, aby wszystko się tak pięknie udało.
Wielkie podziękowanie składamy wszystkim rodzicom, którzy obdarowali fantami  i wzbogacili loterię fantową.
Dziękujemy Panu Sławomirowi  Meckierowi, za wypożyczenie grilla oraz oddelegownaie pracownika, do grillowania.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi OSiR, za wypożyczenie dmuchanych pneumatycznych Aktive Center Kredek, dla dzieci.

To był piękny czas,który spędziliśmu wspólnie w naszej przedszkolnej rodzinie. Każde dziecko wychodziło z Pikniku z uśmiechem na twarzy, z balonem, z okazji zbliżającego się ,, Dnia Przedszkolaka".
Dziękujemy za tak liczne przybycie, za każdy uśmiech i dobre słowo. Cieszymy się, że byliście z nami.

To było piękne ,, Pożegnanie  Lata", piękny ,, Dzień Przedszkolaka", piękny ,, Festyn Rodzinny"

Drugie takie spotkanie planujemy na ,, Święto Rodziny", ,, Dzień Dziecka" w czerwcu 2023 roku.

REGULAMIN FESTYNU (docx) 0.02mb, (Pobrań: 66)