Obchody Święta Niepodległości

DSC01400 (Copy)
Przedszkole Samorządowe Nr 24 w Piotrkowie Tryb. wzięło czynny udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości.
         Przez cały tydzień dzieci wykonywały różnorodne prace plastyczne związane z Polską, np. flagi, godła. Dnia 08.11.2019r. dzieci wraz z nauczycielami i obsługą wzięły udział w obchodach tej ważnej uroczystości. Naszym gościem był żołnierz starszy szeregowy Marek Smuga z 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, który przybliżył dzieciom  zawód żołnierza oraz zaprezentował film edukacyjny poświęcony swojej pracy. Na zakończenie całe przedszkole wraz z zaproszonym gościem o godzinie 11.11 odśpiewało hymn Polski. W uroczystości wzięło udział 105 dzieci, 11 nauczycieli oraz 10 pracowników obsługi.