Nagroda w konkursie "Śpiewająca Fantazja" dla grupy III

395239428_342026988320238_2503800956193497759_n
Gala wręcznia nagród i dyplomów
       Festiwal „Śpiewająca Fantazja” to coroczny przegląd twórczości przedszkolaków z całego miasta. Celem festiwalu jest promowanie aktywności muzyczno-wokalnej wśród najmłodszych.

W tym roku tematem przewodnim były piosenki z bajki. Dzieci z grupy III integracyjnej pod kierunkiem wychowawców zaśpiewały piosenkę pt. „Bez końca” z bajki pt. „Trolle”.

W dniu 26 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Dzieci z naszej grupy zdobyły nagrodę dla dużej grupy wokalnej i miały możliwość zaprezentowania się oraz wystąpienia na dużej scenie. Było to dla nich ogromne wydarzenie. Dzieci zdobyły dyplomy i nagrody dla całej grupy przedszkolnej.

Przedszkolaki wystąpiły pięknie, wcale nie były stremowane. Jesteśmy dumni z naszych Zajączków. 😊
Gratulujemy dzieciom odwagi, talentu, twórczej, kreatywnej postawy!!! 😊😊