Miłe odwiedziny

DSC02423
17 stycznia  2020  r. Wizyta duszpasterska  ks. Proboszcza Pawła Lipińskiego w Przedszkolu
      W piątek 17 stycznia 2020r. odwiedzili nas ks. Proboszcz Paweł Lipiński i ks. Paweł Wronkowski z kolędą. Dzieci oczekiwały z niecierpliwością na taką ciekawą lekcję religii. Po wspólnej modlitwie, nastąpiło pokropienie wodą święconą całego przedszkola – dzieci, pracowników, sal dydaktycznych,  gabinetów,  przy wspólnym śpiewaniu kolęd. Na koniec ks. Proboszcz przeprowadził krótką pogadankę z przedszkolakami, wzajemnie życzyliśmy sobie wspaniałego nowego roku 2020. Wszystkie dzieci otrzymały obrazki na pamiątkę kolędy. Był to bardzo miły i dobry dzień, wnoszący radość, uśmiech i nadzieję na dobry czas dla nas wszystkich.