Lekcja ekologiczna

169871033_164667832195211_8417194582027908094_n (Copy)
Dzięki panu Maciejowi Sobańskiemu zrealizowaliśmy kolejny punkt w naszym projekcie.
     W miniony piątek wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w ekologicznej lekcji on-line. Pan Maciej Sobański, przedstawiciel ZNPK w Moszczenicy przygotował dla nas bardzo ciekawą i pouczającą prezentację. Podziwialiśmy wspaniałe okazy ptaków i kwiatów, które czarują nas swoją urodą w okresie wiosennym. Poruszyliśmy również bardzo ważny temat, jakim jest czystość lasów. Pan Maciej wytłumaczył dzieciom po raz kolejny czym jest segregowanie odpadów, po co w ogóle powinniśmy segregować śmieci i jak to wykonać prawidłowo. Dbanie oczystość naszego środowiska jest bardzo ważne dla każdego z nas. Dzięki projektowi "W ogrodzie Misia Uszatka mamy rady na odpady" wkrótce staniemy się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Bardzo dziękujemy za profesjonalnie przygotowane zajęcia.