Kolejny sukces naszych Przedszkolaków!

wystep (1)
W dniu 06.06.2024r. w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim nasze przedszkolaki z grupy III wzięły udział w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego dla przedszkoli ph. "Żyj zdrowo" zorganizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.
      Miło jest nam poinformować, że nasi młodzi filmowcy i aktorzy, w składzie: Natalia Wejman, Jan Michta, Stanisław Nowak, Filip Walczyk, Stanisław Dybka, Marcel Wnuk, Maciej Cieślak, Oliwer Kokot, Filip Pirek zdobyli II miejsce w nadmienionym konkursie, prezentując wspaniałą scenkę pt. "Przemiana Kazia", na temat właściwego odżywiania oraz ruchu, jako niezbędnych elementów zdrowego funkcjonowania człowieka. Serdecznie gratulujemy i ogromnie się cieszymy!