Jubileusz 45 - lecia

jubileusz019
W dniu 20.11.2015 roku o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb., rozpoczęła się uroczystość z okazji 45- lecia Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Tryb.

Spotkanie rozpoczął absolwent Przedszkola utworem muzycznym F. Chopina ,,Walc A- mol"  - Maciej Olszewski,  dzieci pod opieką p. Macieja Płomińskiego zatańczyły poloneza.  Uroczystość uświetniły występy przedszkolaków z poszczególnych grup, zespół ,, Przygoda", który wspólnie z dziećmi zaśpiewał utwór ,, Bal u Arlekina", a absolwentka Wiktoria Guść zaśpiewała piosenkę ,, Z całego serca życzę Ci". Na zakończenie całe Przedszkole zaśpiewało piosenkę ,, Ale jedno jest Przedszkole pod Topolą",  na dzieci rozsypał się złoty pył. Oczywiście w uroczystości udział wziął Miś Uszatek, który na tę uroczystość przepięknie się ubrał. Spotkanie prowadził Bartek Gumulec.
W uroczystości udział wzięły władze Miasta, dyrektorzy piotrkowskich placówek oświatowych, przedstawiciele instytucji wspierających statutową działalność Przedszkola, emeryci, byli dyrektorzy, byli  pracownicy,  rodzice, absolwenci, babcie, dziadkowie, dzieci, przyjaciele naszego przedszkola.
Na zakończenie zaproszono wszystkich gości do Restauracji MOK, na ,, małe co nieco u Misia Uszatka" oraz wspaniały tort.
W niedzielę 22.11.2015 roku o godzinie 13.00 w Parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Łódzkiej odbyła się przepiękna Msza św. w intencji dzieci, rodziców, pracowników Przedszkola.
Więcej zdjęć:   Jubileusz