Grafik komputerowy w naszym przedszkolu

Fotorelacja...
             Aura gorącego lata wprowadza nas w wakacyjny klimat. Zanim jednak przedszkolaki udadzą się na wakacyjną przerwę, aktywnie spędzają czas w przedszkolu. Tym razem za sprawą miłych gości, którzy odwiedzili nasze przedszkole. Lena, siostra Danielka Pechmana z grupy IV "Pajacyki" jest studentką pierwszego roku Grafiki 3D. Wprowadziła nas w magiczny świat tworzenia przestrzeni, obrazów z wykorzystaniem technologii komputerowej i programów graficznych. Dzieci były zachwycone pracami, które zaprezentowała. Opowiedziała o procesie ich tworzenia. Przeprowadziła zajęcia dotyczące nauki rysowania portretu. Dzieci zgodnie ze wskazówkami cioci Leny rysowały przepiękne portrety. Były pochwały i odkrycia nowych talentów. Spotkanie uświetniła wystawa prac plastycznych Martusi Polkowskiej z grupy IV "Pajacyki" oraz obecność Jej mamusi, pani Moniki Stawiany Polkowskiej i siostry - Ady. Ada jest wolontariuszką, która chętnie pomaga dzieciom. Przeczytała przedszkolakom przepiękną i pouczającą bajkę. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie, które z pewnością zainspirowało naszych Przedszkolaków do rozwijania swoich talentów, darów oraz pasji.