Najważniejsze święto ekologiczne w naszym przedszkolu.
   Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto –Międzynarodowy Dzień Ziemi.
W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. Z  okazji Święta Naszej Planety grupa 0, pod kierunkiem pani Agaty Sobali, przygotowała inscenizację przedstawienia pt. "Ziemia oczekuje pomocy". Dzieci przepięknie zaprezentowały przygotowane wiersze i piosenki. Całość oprawiona była w ciekawe stroje i dekoracje. Nasza planeta potrzebuje pomocy, a my każdego dnia uczymy się jak małymi kroczkami o nią zadbać.
W szatni zawisła gazetka informująca o sposobach dbania o naszą planetę oraz z informacjami jak prawidłowo segregować śmieci. To kolejny punkt w realizacji naszego projektu "W Ogrodzie Misia Uszatka mamy rady na odpady".Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat Ziemi oraz poznały zasady recyklingu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.