1 — kopia (Copy)
Inne niż wszystkie...
      Dziś z okazji Dnia Pluszowego Misia udało nam się połączyć dwie przyjemności w jedną. Odwiedziło nas Mobilne Planetarium ,,Halo Wiedza’’ oraz wszystkie przedszkolaki miały okazję zaprezentować nam swoich pluszowych przyjaciół. Dzieci wraz ze swoimi misiami i Misiem Polarnym odbyły cudowną podróż w kosmos. Mieliśmy możliwość przyjrzenia się z bliska wybranym planetom układu słonecznego. Dowiedzieliśmy się z czego składają się pierścienie Saturna. Nie zabrakło zagadek usprawniających logiczne myślenie oraz zajęć ruchowych, które były połączone z elementami rytmiki. Podczas podróży przedszkolaki mogły się przekonać, że jeżeli ich coś zaciekawi to warto szukać odpowiedzi, wzbogacać swoją wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania i pasje.