Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

1 (Copy)
Fotorelacja
 Od rana czekało na dzieci wiele atrakcji. Pani Dyrektor przeczytała dzieciom bajkę pt. ,,Jesteś Mój’’. Książka opowiada o tym, że jest jedna wieczna prawda: nasza wyjątkowość nie bierze się z tego co mamy, co posiadamy, chodzi o to kim jesteśmy i jacy jesteśmy.
Grupy  1,2,3 świętowały ten wyjątkowy dzień na placu zabaw, były zabawy bańkami mydlanymi, balonami i słodki poczęstunek.
Grupa 4 i grupa 5 wybrały się wspólnie na wycieczkę na Stare Miasto do Mini Muzeum Lodów. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstawały pierwsze lody. Najważniejszym punktem wycieczki i najprzyjemniejszym dla dzieci była oczywiście degustacja przepysznych lodów  i Happening Bańkowy – wszystkie dzieci puszczały bańki w tym samym czasie i cieszyły się z spektakularnego efektu.
Pani Dyrektor i wszyscy pracownicy przedszkola złożyli serdeczne życzenia wszystkim dzieciom.